fbpx

OSPKONIE.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Koniach

"OSP KONIE BOGU NA CHWAŁĘ , BLIŹNIEMU NA RATUNEK"

Artykuły

Wypadek DK50 Witalówka

dodano 4 czerwca 2012 przez:

 3.06.2012r. chwile po godzinie 5.00 dostaliśmy wezwanie do wypadku w miejscowości Witalówka. Po dojeździe na miejsce okazało sie że doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i tira. W samochodzie osobowym podróżowało 2 osoby dorosłe oraz dziecko ktore w ciezkim stanie przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie. Dwie pozostałe osoby poszkodowane zabrano do szpitala karetkami. Działania strazy polegały na wydobyciu poszkodowanych z wraku pojazdu osobowego, zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz neutralizacji płynów. Akcja trwała ponad 3 godziny.

W działaniach udział brały:

459[M]26 OSP Konie    GBA 3/24 Mercedes

 451[M]25 JRG Grójec  GCBA 5/40 Scania

451[M] 40 JRG Grójec  SLRt Renault Mascot

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe EC 130 ( Ratownik 12 )

2 x karetka pogotowia

policja

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • email

Comments

comments
%d bloggers like this: