fbpx

OSPKONIE.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Koniach

"OSP KONIE BOGU NA CHWAŁĘ , BLIŹNIEMU NA RATUNEK"

Artykuły

Poszukiwanie Zaginionej Kobiety

dodano 26 czerwca 2011 przez:

W dniu 25.06.2011 o Godzinie 13:00 zostaliśmy wezwani przez PSK w Grójcu do Poszukiwań Zaginionej Kobiety

Trzy Zastępy Straży oraz 5 strażaków z Naszej jednostki wzięło udział w poszukiwaniach 73-letniej mieszkanki wsi Karolew . Ponad 5 godzinne działania poszukiwawcze, nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Zespoły pokonały dystans około 15 ha Lasu. Na wyznaczonym do przeszukania obszarze, nie odnaleziono zaginionej.
Kobieta wyszła z domu w Piątek  24 Czerwca ok/godziny 20:00  do Lasu na Spacer. Gdy na Noc nie wróciła do domu, syn powiadomił policję. W pierwszym dniu poszukiwań udział wzięło ok. 5 policjantów, 20 strażaków oraz śmigłowiec z kamerą termowizyjną.
Działania były utrudnione ze względu na to, że teren był  gęsto zarośnięty.

 

Edit: 28.06.2011
Z Uzyskanych Informacji Przez OSP KONIE, 73 Letnia Kobieta została odnaleziona dnia 26.06.2011  w miejscowości Tarczyn
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • email

Comments

comments

Tagi:
%d bloggers like this: