fbpx

OSPKONIE.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Koniach

"OSP KONIE BOGU NA CHWAŁĘ , BLIŹNIEMU NA RATUNEK"

Artykuły

Wypadek DK-50

dodano 28 lutego 2012 przez:

Dnia 26.02.2012 r. około godziny 15.00 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Konie (około 800m od strażnicy). Po dojeździe na miejsce okazało się że kierowca golfa najechał na tył stojącej ciężarówki, nikomu nic się nie stało. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, kierowaniu ruchem oraz neutralizacji płynów które wypłynęły z uszkodzonej osobówki. Akcja trwała blisko 2 godziny.

 

 

W działaniach udział brały:

 

459[M]12 GCBA 8/16 Liaz OSP Konie

451[M]25 GCBA 5/40 Scania JRG Grójec

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • email

Comments

comments
%d bloggers like this: