fbpx

OSPKONIE.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Koniach

"OSP KONIE BOGU NA CHWAŁĘ , BLIŹNIEMU NA RATUNEK"

Artykuły

Krew Dla Mateusza

dodano 14 kwietnia 2011 przez:

Stan Mateusza jest wciąż bardzo ciężki. Jest już po bardzo trudnej operacji i przebywa jeszcze w śpiączce farmakologicznej. W najbliższych dniach są przed nim jeszcze dwie kolejne operacje i bardzo potrzebna jest krew.
Dlatego zwracam się z wielką prośbą do wszystkich piłkarzy i kibiców wszystkich klubów oraz ludzi dobrej woli, o oddanie krwi dla Mateusza. Przy oddawaniu krwi dla konkretnej osoby należy podać swój nr.pesel a także imię i nazwisko pacjenta oraz szpital w którym przebywa.
MATEUSZ RĘDZIKOWSKI – Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus ul. Lindley’a 4, 02-005 Warszawa
Potrzeba jest też pobrać zaświadczenie o oddaniu krwi dla Mateusza, które trzeba zeskanować i wysłać do nas na adres klubu e-mailem: lkspniewy@o2.pl , lub dostarczyć osobiście.
Kontakt telefoniczny:
> Karol Drożdż – tel. 501 460 873
> Ireneusz Kocewiak – tel. 609 438 160
> Mariusz Kotański – tel. 510 196 617
> Pozdrawiam

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • email

Comments

comments

Tagi:
%d bloggers like this: