fbpx

OSPKONIE.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Koniach

"OSP KONIE BOGU NA CHWAŁĘ , BLIŹNIEMU NA RATUNEK"

Artykuły

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

dodano 1 kwietnia 2011 przez:

17 marca 2011r. odbył się Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej w budynku OSP Konie. Zgłosiło się 13 uczniów ze szkół podstawowych: PSP Ciechlin, PSP Jeziora i PSP Kruszew . Do powiatowych eliminacji zakwalifikowali się tylko uczniowie z PSP Jeziora
Po napisaniu testu młodzi sympatycy straży pożarnej zostali oprowadzeni po budynku OSP. Mogli osobiście obejrzeć, dotknąć i założyć na siebie różne elementy wyposażenia każdego strażaka. Chętni i odważni obejrzeli z bliska wozy bojowe, a nawet przymierzali podstawowy strój bojowy strażaka.
Wizyta była bardzo udana, choć pogoda nie dopisała – było strasznie zimno. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Galeria z Konkursu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • email

Comments

comments

Tagi:
%d bloggers like this: